Düven Antik

Yaşam biçiminizi mükemmelleştirecek küçük ayrıntıları keşfetmenize yardımcı oluyor...

Düven Antik

Dünden yarınlara uzanan ve her zaman değerini koruyan binlerce çeşit ürünle, sanatı seven herkese kıymetli eserler kazandırıyor.

Düven Antik

Avrupa ve Osmanlı sanatının en iyi örneklerini sanattan anlayan gözler için sunuyor...

DÜVEN ANTİK DEKORASYON

Düven Antik 1999 tarihinde Kale Mahallesi Salman Sokak 18 Altındağ/Ankara'da antik perde kumaş ve mobilya olarak faliyete başlamış daha sonraki dönemlerde, yurt dışından ithal Avrupa antik mobilyalar ve objeler getirerek antikacılık sektörüne büyük zenginlikler katmıştır. Bu dönem zarfında tekstil kolunu ve antik mobilya kolunu birbirlerinden bağımsız olarak yan yana iki ayrı mağazada hizmet vermeye başlamıştır. Bu süreç içerisinde İstanbul Kadıköy’de bir şube daha açarak hizmet kollarını geliştirmiştir. antika dolu mekanlar yaratmak için sanat severlerle birlikte çalışma düşüncesiyle kurulmuş olan Düven Antik, el oyması varaklı mobilya çeşitleri ile müşterilerine elit bir koleksiyon sunmaktadır.

about image
about image

Şu anda tekstil kolunda perdelik kumaş,yöresel kumaş ve döşemelik kumaş başta olmak üzere birçok hazır mamüller’de koleksiyonlarını geliştirmekte. Düven antik mobilya mağazamızda ise Fransız, ingiliz antik Avrupa mobilya ve avize, heykel çeşitleri ile müşterilerine elit bir koleksiyon sunmaktadır. Antikaya sahip olmanın zevkini yaşayan ve bu tutkudan vazgeçemeyen sanat severlerle birlikte yürüdüğümüz yolda her zaman kalite ve zerafeti yanyana tuttuk. Bu güzel yolculukta ürünlerimizin kalitesine, kılavuzluğumuza ve sözlerimize güvenen tüm müşterilerimize ve dostlarımıza saygılarımızı ve sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Düven antik yaşam biçiminizi mükemmelleştirecek küçük ayrıntıları keşfetmenize yardımcı oluyor. Düven Antik el emeği, göz nuru imzalı ve benzersiz heykeller, küçük ayrıntıları keşfetmenize yardımcı oluyor...


Düven Antik Dekorasyon